Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Bad Pritt #1219 üzenetére

    "Másra utal a név, hallgasd meg a 7 forerunner artifactbe rejtett üzenetet."

    Mire gondolsz? A "Gyűrűket látok a gyűrűkben. Hatalmas, örökké tartó köröket. Kezdet és vég nélkül. Endless."

    Live-Die-Respawn

  • Giovan!

    addikt

    válasz Bad Pritt #1219 üzenetére

    Meghallgattam a csillagkapus logokat ahogy tanácsoltad és mostmár szinte biztos vagyok benne, hogy itt valami precursor-os száll lesz a háttérben. Illeszkedik is a filozófiájukba ez a kör motívum, hogy a kezdetből lesz a vég, hiszen (ha jól emlékszem) a faj újra meg újra bejárja az civilizációs fejlődési fokokat (már ha hagyják nekik és nem irtják ki/zárják el őket a teremtményeik).

    + oriic
    A Halo Wars 2 ezzel nyit, hogy szép fokozatosan nőttek a Covenant fölé.

    Magam ugyan nem játszottam a Halo Wars-okkal, de az átvezetőket megnéztem, és nekem onnan annyi rémlik, hogy van pár hajója meg pár ezer embere, de az Infinity-hez fogható hajóval elbánni azért ez nekem kevésnek tűnik. Lehet meggyengült a meneküléskor a Halo 5 végén, mondjuk elszálltak a pajzsok vagy valami és hirtelen rajtuk tudtak ütni, ez még talán egy elfogadható magyarázat, de akkor is ott van, hogy volt a fedélzeten pár ezer marine, odst meg még pár tucat spartan is, azért ezekkel elbánni hazai pályán nem kis teljesítmény. Na mindegy, végül is meg kellett ennek történnie hogy a sztori megtörténhessen ( :U ), csak olyan frusztráló, hogy így, egy ilyen ellenféllel szemben kellett elbuknia annak a hajónak.

    Pont ezért. Azt tisztelte benne, hogy küzdött és hitt valamiben.

    Az ok, csak amiben hitt az nem túl tiszteletreméltó szerintem.
    A bolygós dolog ok, azt még meg is érteném, hogy Cortanat gyűlöli emiatt, de az egész emberiségen kitölteni a bosszúját az már számomra vállalhatatlan.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák