Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz oriic #1214 üzenetére

    Arról van szó amelyikről azt rebesgették, hogy egy ancient human warship lehet? Arra én is kíváncsi lettem volna, hogy mi lehet pontosan. Jó lenne ha kezdenének valamit azzal az ancient humanity-vel ha már megalkották őket.

    (Innentől SPOILER)

    Egyébként a Harbinger megemlítette őket John-nak, hogy az emberiség is háborúzott a forerunner-ökkel csak nekik megkegyelmeztek, nem úgy mint az Endlessnek, szóval legalább jelezte a 434, hogy nem feledkeztek meg erről a civilizációról.

    Más: Kijátszottam én is a játékot hc-n és meg kell mondanom, remekül szórakoztam (leszámítva a pörölyös monke-kat, azokat kiiktatni annyira azért nem volt szórakoztató), kellemesen csalódtam a játékban (a Banished meg az open-world miatt nem voltak nagy elvárásaim).

    Cortana megkapta a lezárását, redeemelte magát amennyire a körülmények engedték (bár az a bolygóroppantós guardian körtánc azért durva volt). Az új Cortana az elején elég idegesítő volt a (szerintem kissé erőltetett) naivitásával, de a végére egész kedvelhető lett. Mondjuk az eredeti Cortana vagányabb stílusa nekem jobban bejött de kinek mi.

    Escharum-ot nem igazán értem miért tisztelte meg Chief azzal, hogy lehajolt hozzá a végén, egy tömeggyilkos őrültről beszélünk aki az utolsó pillanatig hitt abban, hogy helyesen cselekszik és hogy az emberi fajt ki kell irtani, szerintem semmit nem tett érte, hogy megváltozzon a véleményünk róla.

    Egyébként a sztori szempontjából továbbra sem értem, hogy tápolta fel magát annyira a Banished (ami az Infinite előtt egy egyszerű kalózbanda volt, komolyabb erőforrások nélkül), hogy az emberiség messze leghatalmasabb hajóját pár perc alatt el tudták foglalni, ezzel kapcsolatban azért mondhatott volna valamit a 434.
    Mindenesetre Lasky remélem túlélte, egész szimpatikus karakter lett a Halo 4 végére, kár lenne érte ha csak úgy odaveszett volna.

    Erre az Endlessre kíváncsi leszek, így a név alapján először valami hive mind-ot sejtettem (a főboss néni kis repülő drón izéi is erre utaltak), de az is lehet, hogy a bennük rejlő lehetőségekre vonatkozik ez a jelző :D

    Az is érdekes lehet, hogy a precursorokhoz hogyan kapcsolódnak (ha kapcsolódnak egyáltalán). Mert ha tényleg ilyen időn és téren kívüli lényekről van szó akkor az is lehet, hogy látták, hogy a forerunner-ök mit tettek a precursorokkal és azért kellett elzárniuk őket, hogy a forerunner vezetés megvédhesse az "igazát", ami ugye arra épül, hogy a mantle of responsibility-t a precursorok önként adták át a forerunner-öknek. Sőt, az is lehet, hogy ők maguk (mármint az Endless) is precursorok, vagy legalábbis azoknak valamelyik változata.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák