Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Evome #68 üzenetére

    Még a GTA V csúszással együtt (is) fájna a 40 dolcsi pedig nem vagyok spúr, hogy áldozzak egy jogtiszta játékra és ezzel támogassam a fejlesztőket, de szinte látom lelki szemeimmel amikor a haverok majd 2016 mondjuk Q3-ban jönnek a "és te ezért fizettél 20 dollárt?!" hozzászólással :) Dayz versenyben ott ment el az egyik hajó, hogy free to play a játék és nem fizetős mondjuk fél áron mint a másik nem 30 hanem csak 15 euroért. A belső ingame mikrotranzakciókat még elfogadom nem gond. A Battle Royal tehát hogy 1 euroért befizetem magam egy másik játékmódba ott ment el a másik hajó ami zászlós.

    Nem tudom ebből hogy lesz kassza siker, és miből élnek majd a fejlesztők, de ők tudják.A sony tudom miből él, de van ott még jó pár ember akiknek ebben van munkája és lesz is.Az egy dolláros Battle Royal csomagok, meg a ládák/kulcsokból jó sokat el kell adni egy F2P játékban, hogy megérje. Állítólag nem Pay to Win, a játék, ez rendben de pusztán kozmetikai elemekért fizetgetni amivel semmi de semmi előnyöm nincs a másikkal szemben , érdekes stratégia. World of Tanks-ban legalább vettem egy premium tankot és tudom miért vettem, tudtam az előnyét.

    Itt veszel egy ládát és lesz benne egy sapka, meg egy egyedi nadrág.
    Ejha.. :U

    Új videó:
    [link]
    Szőkével szívesen túlélnék kettesben

    Pénteken megint lesz valami stream event, biztos kaptatok ti is emailt, de addigra már meglesz. (Remélem)

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák