Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    válasz xcds #40392 üzenetére

    nekem 3évig minden télen begyulladt a mandulám, és marhasokat szívtam vele, pl 39láz amikor hidegebb lett, antobiotikum be, azonnal jobban lettem, végigszedtem, utolsó szem másnap reggel 38,5láz és nagyon nehezen múlt el, és marha könnyen visszajött, gyakorlatilag ha kiemetem a házból már érzetem hogy kezd kialakulni, kicsit dagad a mandulám, fáj stb.

    Elkezdtem testépítő vitaminokat szedni a mainstream vonalat tavaly nyáron, ezért tavaly télen már nehezebben alakult ki, de éreztem hogy megint kezd, és elmentem orvoshoz. Kérdeztem tőle hogy ez a sok szar vitamin szerinte ér e valamit, mondta hogy jaa..... de q10-t szedek? Mondom azt nem. Hát hogy szedjek mert az gyulladáscsökkentő hatású, probáljam meg. Vettem egy biotech-eset éppen akciós volt. Pár nappal rá a napi 1 szemtől már éreztem hogy jobb. Most télen megitn elkezdtem nyomni amikor évszakváltás volt a q10-t.

    Azóta egyszer nemvolt begyulladva a mandulám, 1x voltam náthás 3napra. De néha elfelejtem bevenni a vitaminokat meg rohanok reggel kimarad.

Új hozzászólás Aktív témák