Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz #57919488 #2971 üzenetére

    Sziasztok!

    Én gyorsan leírnám a véleményemet a játékról, én szombaton vettem meg.
    Kb 10 perces telepítés és 60k letöltött fájl után elkezdtem én is játszani. Elsőre kicsit furcsa volt, de a kilátás gyönyörű. Én Human Elementállal kezdtem a játékot, jelenleg 11. szinten vagyok. Ahol lehetett ott megcsináltam a Szíves küldetéseket, nagyszerű kis eventek voltak, ami nagyon tetszett az a Banditás event volt. Csinálom a sima küldetéseket (Story Mode?) de a helyzet az hogy nem igen megy. Sajnos azt vettem észre hogy ezzel az Elementállal nem igen tudok mit kezdeni Instákba egyedül. A dropok nevetségesek, egyszerűen silány cuccokat kapok. A karakterem hamar meghal, de sajnos jobb cuccokat nem igen kapok venni meg nem tudok. Próbáltam keresni Aukciós Házat, de eddig nem igen találtam viszont kizárom hogy ne legyen. A játék élmény hihetetlen, de ezt le is amortizálja a gagyi cuccok. Aki tudja hol tudnék venni lvl 10-11-re cuccokat az írja már meg please!

    PVP: Megpróbáltam bemenni de nem sikerült. Valamilyen Lion Arch nevezetű helyre eljutottam de onnan tovább nem tudtam menni. Láttam hogy rengeteg játékos volt a helyszínen, sikerült eljutnom 1 NPC-hez akinél a 16 játékos Game Servereket mutatta, mindenhol 0 játékossal. Lehet hogy én vagyok a lowf@sz, de nem sikerült aktív harcmezőre lépnem. Továbbá ahogy láttam vannak szakmák, de hogy hol lehet felvenni őket, megtanulni arra nem jöttem rá, szimplán annyit tudok hogy létezik ilyen is de hogy merre... Azt nem tudom.

    Ezen kívül a játék nagyon jó, bár nem igen tudom melyik karakterrel lenne élvezetes játszani, a craft és ha a cuccok vétele illetve a PVP kitisztul az agyamba akkor a játék nálam mindenképp a favorit lesz, és ezzel kiütötte a WoW-ot! :)

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Új hozzászólás Aktív témák