Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz siriq #9615 üzenetére

    Senki sem mondta, hogy baromságokat beszéltetek, csak nem értitek meg, hogy ezek a hibák specifikusak és nem általánosak, vagyis bizonyos szoftvereken előjöhetnek, míg másokon nem. Lásd a nemrégiben linkelt a Nordic teszt. Ott a Battlefield 3 a Radeont simábbnak mondták és mérték, míg a Border 2 és a Skyrim nem. Ezért specifikus dolgok, eközben mindenki általánosan beszél erről.
    Egyébként épp azon vagyok, hogy tesztelem ezt a fajta mérési metódust, hogy mennyi időbe kerül, és hogy így mennyi játék fér bele így. Négy játékkal néztem már meg, és erről írtam is egy rövid hsz-t. [link]

    (#9614) TTomax: A specifikus hibák javításáról mindig az adott driver hírében számolunk be. Ez alól a biztonsági hibák a kivételek, mint a Catalyst update és a GeForce driver biztonsági rés. Mindkettőről írtunk. A specifikus hibákból napi szinten lehetne mindkét oldalról 5-6 hírt írni. Egyszerűbb a driver kiadásánál beszámolni, hogy mi lett javítva.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák