Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaspingvin

    csendes tag

    válasz blaca83 #18122 üzenetére

    Hát nem tudom, én is VGA kari vásárlás előtt vagyok, rengeteg tesztet olvastam és a valahogy mindig az ASUS/MSI/EVGA karikra írják, hogy top minőség.

    Sőt általában más fajta ASUS/MSI karikkal hasonlítják össze a tesztalanyt is.

    Nem csináltam statisztikát, de biztos, hogy az ASUS jelenleg a TOP 3 gyártóban simán benne van, ha a minőséget nézzük.

    Egyébként tömegtermékekről lévén szó, akkora különbség nincs például két 760-as GTX kari között, rátolnak egy egyedi hűtést, kicsit felhúzzák a GPU órajelét, kicserélnek pár kondit, esetleg megpiszkálják a nyákot pár helyen oszt csókolom.
    Írják ezeket a military sztenderd, ultra-tartós, gondosan kiválogatott stb. alkatrészes rizsákat (Asus, MSI, Giga) illetve, hogy milyen elképesztően innovatív megoldásokkal rukkoltak elő, közben gyakorlatilag egy referencia kártyát adnak el más hűtéssel a tetején.

    Kérdem én: ha valóban akkora különbség lenne a karik között, miért nem meri bevállalni egyik gyártó sem az OC kártyáira az 5 év garit? (már az EVGA is csak 3 évet ad alapból)

Új hozzászólás Aktív témák