Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rexcor

    őstag

    válasz H.Ezredes #18114 üzenetére

    Én is nagyon szeretem az ASUS-t és nekem kinézetre, csendességre, és hűtési hatékonyságban az 1. helyen áll. A mostani giga 780-am a közelében sincs.
    Nem értem miért húzzák le páran ezt a márkát, minőségre nálam a legjobb és ha tehetem akkor mindig ASUS-t veszek.

    blaca83: a Giga meg a Palit az ASUS előtt. - nem sokan értenének ezzel együtt szerintem... :U

    [ Szerkesztve ]

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz H.Ezredes #18114 üzenetére

    Uhh remélem azért érthető volt az írásom eléggé össze visszára sikerült... :DDD Hűtésre amik voltak nálam MSI TFII , TFIII Giga WF3 "régi" 670/680 Új WF3 770/780 Asus 580 DC2 , 680 DC2 , 770 DC2 Szerettem nagyon a giga 670-em elég tuningos volt az is de az Asus jobb volt. Minőségibb volt mint a kék nyákos műanyag keretes WF3-as 670 "aka" 680 a DC2T egy komoly hűtés volt halkabb is és hatékonyabb ízlésesebben is nézett ki + backplate.... Ami az összesen rajta van... Ami még 1 + pozitívum nálam. Ez az új DC2-es hűtés meg hangra még jobban sikerült. Nem tudom aki húzza az Asus-t mi a baj vele nekem csak pozitív tapasztalatom volt vele

    + jó hűtés
    + jól néz ki
    + backplate
    + halk
    + jól tuningolható

    Mindemellett én a Giga kártyáit is nagyon szeretem de ha szabadon lehet választani akkor Asus én még nem csalódtam benne de az MSI TFII-es hűtői állandóan képesek voltak szarakodni a TFIII a 480-an nem hűtött kielégítően a gigán a WF3 is képes volt nyöszörögni olyankor le a hűtés vagy föl 100%-ra és megint jó igaz nem volt soha hangos de néha néha elő tudott jönni Asusnál meg nekem nem volt problémám...

    Viszont a mostani Giga új WF3-as hűtési is nagyon patent lett végre nem gagyi műanyag keretet kapott hanem fémet illetve szép fekete nyákja van már csak egy backplate hiányzik róla :)

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

  • blaca83

    őstag

    válasz H.Ezredes #18114 üzenetére

    Minőségibb volt régebben az Asus ezt aláírom de mára már nem... :((( :(

    Ugyan az a minőség kb mint a többi nagyobb gyártó annyi különbséggel, hogy 10 % grátiszt is kell fizetnünk a névért amit semmilyen formában NEM kapunk vissza! :W

    Lehet, hogy jó lett az új hűtőjük de a 3 slotos szutyok DCII-től Én régebben is rosszul voltam, mert a helyfoglaláson kívül nem nyújtott szerintem nagyobbat az MSI_től vagy Giga-tól. :P
    Ráadásul a legtöbb garis darab DCII volt amit cseréltetnem kellett a baráti-ismerősi körben. :C
    (gtx 560 Ti 448 és a Gtx 680 kártyákon)

    Ha az alap árakat nézzük és a minőséget akkor MSI, ha pedig rászánjuk a plusz pénzt és minőséget akarunk venni akkor nem Asus-ban hanem EVGA-ban kell gondolkodni... :K :K :K :R

    @Rexcor:
    Minden gyártónál van ingadozás a minőségben...Régebben a Giga az egyik legmegbízhatóbbnak számított utána erősen "gyengélkedett" és most kezd ismét javulni.
    Az Asus is így van, csak most kicsit "Ő" az aki gyengébb. :P
    Én lassan ott tartok, hogy előbb veszek egy JETSTREAM-et mint DCII-t. :K

    Sajnos a számok nem hazudnak és nincs is ezzel baj, csak akkor NE húzzuk le az embereket plusz pénzel, hanem álljunk be a sorba a többi gyártó mellé. :R

    [ Szerkesztve ]

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák