Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz #02119936 #827 üzenetére

    Van esély rá, hogy a következő konzolok is APU-t kapnak, márpedig ha így lesz, akkor nagy arra is az esély, hogy APU-ról PC-re mire fognak portolni. Hát APU-ra. Olcsó, emiatt széles rétegnek elérhető, AMD nagyon erős APU-t tett le a Trinity-vel, amik majd jönnek még jobbak lesznek.
    nVidia Maxwell ARM-je is jó lesz, ráadásul az ARM is nagyon terjed, x86 folyamatosan piacot fog veszíteni a jövőben. Én szerintem 2014-ben, ha megjönnek a konzolok, a Maxwell és sikeres lesz a Windows 8 nagy változások lesznek.
    Én nem vennék 5 évre PC-t, legyen az X79 vagy bármi. Nem sokkal van az sem előrébb egyébként mint az LGA1155, én nem sok létjogosultságát látom annak a rendszernek a jelenlegi alaplap árak mellett. Egy nagyon szűk rétegnek jó a 6 mag meg Quad Channel miatt, de játékra halál felesleges, főleg, hogy 22nm-ben megkérdőjelezhető a rendszer jövője, mert nagyon azt pletykálják, hogy nem lesz bele újabb proci.
    De természetesen ez csak az én véleményem és gondolataim. De jelenleg én így látom.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák