Új hozzászólás Aktív témák

  • asuspc96

    senior tag

    válasz Cybertrone #688 üzenetére

    Szerbusz!

    Cybertrone:
    Szóval már nem is tudom mióta olvasom a hozzászólásaidat de Te biztos szakértője vagy mindennek szóval teljes elismerésem minden egyes belekezdett munkádba...

    DE
    hogy szépen és esztétikus nyelvhasználattal éljek:
    k@rvára unom azt, hogy annyira fölényes helyzetben érzed magadat mindenkivel szemben, hogy megengedhesd magadnak ezt a stílust... :W
    Most ezt nem az a hozzászólásod robbantotta ki (#686), hanem úgy a globális PH! tagok azon tömegének hozzászólásaira való reagálásod amit elkövettél. Magyarán mindig belöksz egy olyan (általad ironikusnak és baromi viccesnek tartott) hozzászólást ami szerintem az esetek 99%-ban nem állja meg a helyét...Lehet én látom rosszul a világot de földi
    gazdaságunkat nem pénzben hanem emberi kapcsolatokban mérjük...és ezt Te nem tartod szem előtt...

    én (személy szerint) úgy látom, hogy miótal összejöttetek jones965 kollégával azóta neked elszálltak a köreid odabent...

    És ebben semmi személyeskedés...egyszerűen az itteni karaktered ilyen...én így raktam össze a lapot...
    Lehet, hogy az életben nagyon normális ember vagy de akkor az tükröződjön meg itt is...
    Én pl mindenkinek a szemébe mondom amit gondolok...lehet nekem ez az óriási hibám...emlékszem amikor jones965-tel összekaptam egy gyerekes dolgon...nem volt értelme de egyszerűen az ösztön azt sugallta, hogy ennek ki kell jönnie.

    Tudom, hogy erre bőven lesz reakció elég széles körben de egyszer valakinek ki kell böknie....

    Szerintem én nem ártottam Neked semmivel SEM...
    ha igen kérlek linkeld be és fejtsd ki.. :R

    üdv, asuspc96

Új hozzászólás Aktív témák