Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz nubreed #20066 üzenetére

    Tomb Raiderben nincs lehetőség másra...nem ugyanaz.
    Az én véleményem is az, hogy aki a millió lehetőség ellenére egy csöcsöspinát kreál, mint saját karakter, ott valami nem kerek.
    Kivételt képeznek a 16-18 éves pattanásos tinédzserek, akiknél azért valamennyire érthető a dolog. :)

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • fsb_essex

    tag

    válasz nubreed #20066 üzenetére

    Nem ismerem a Tomb Raider játékot, de azt hiszem hogy egy alapvetően lövöldözős játék, míg a GTA5-ben a választott karaktereddel egy virtuális világban élsz, valamiféle virtuális személyiséget építesz neki, vagy kölcsönzől magadból.
    GTA5 online része egy közösségi játék, ahol számít, hogy a megjelenéseddel, játékod minőségével milyen benyomást keltesz a többiekben.
    És a küldik is úgy kezdődnek és végződnek, hogy a másik karakterét megnézheted. Ez sem véletlen. Valószínűleg ezért lett központi elemmé téve az XP gyűjtés és szintlépés is. Sőt a szintlépéshez kötött lehetőségek is. Én is jobban érzem magam mióta a 12 szintet átléptem, pedig csak ez a kezdet.

    .
    Szóval a GTA5-ben van választási lehetőséged milyen legyél, a Tomb Raiderben meg sok más játékban nincs, ezért szerintem nem jó példa arra hogy, ki miért vesz fel női karaktert vagy más extrém kinézetet / viselkedést a GTA5-ben.

    (#20071) Puma K: Én nem szoktam a féri karakterem seggét nézni, de elismerem, ha női karakter kötelező lenne, akkor azt (is)nézném, mert a rajzolt idomok is kiváltják az érdeklődést. (a bárban lehetnének jobb seggű lányok. a melle meg mindnek közepes egyforma.)
    A GTA4-ben szexszibb csajok voltak... de lehet rosszul emléxem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák