Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Tipp 5. - biztos jó?

    Többen írtátok, hogy autólopós CEO-t indítanátok be elsőnek.
    Tény, hogy a játékban a legjobban fizető biznisz!
    Nekem is a kedvencem, bár már kevesebb kocsit adok el, mint amikor bejött ez a "DLC".
    Valóban jónak tűnik, mivel La Mesa garázst 1,5 millióért belehetett volna húzni.
    Viszont akkor CSAK azzal tudtok foglalkozni és mellette nincs passzív bevétel, mint a hamispénz gyártásánál.
    Az már az Én hülyeségem, hogy szerintem a Murrieta Heights sokkal jobb helyen van.
    Igaz, hogy az 2.850.000.- és nem sokkal van közelebb a központhoz mint a La Mesa, de a megszokás miatt ki is zártam a többit. :DDD

    Mert ugye amit írtam = lophatjátok a ládát + termel az MC gyár.
    Érdekes, hogy alapesetben nálam a ládalopás nem különösebben favorizált munka - a jó tulajdonságairól inkább Simon ((I)régi crew tag(/I)) tudna igazán mesélni. :DD

    Viszont CEO Autólopásnál csak és kizárólag kocsikopásból jön a bevétel, ami igazán akkor a nyerő, ha Top kocsikon kívül mást nem adtok el. Ehhez 32 különböző kocsit kell lopni. Annyi féle van - onnantól már ismételi magát.
    Szerintem ha Segalt (régi crew tag) megkérdezzük, mi a véleménye róla, rosszul lesz (+200 milliót sodort össze ebből az eladási lehetőségből).

    Szóval lehet, hogy az elején jobban jön a pénz, de monotonabbá fog válni a játék.
    Ráadásul kb. ugyanott leszünk, mivel a Businesseket egymás után tudjuk csak megvenni.
    Ha az egyik kitermeli a másik árát, akkor jöhet a következő.

    Összegezném:

    CEO Autólopás = gyorsan jön a pénz, viszont monoton, igazából csak a 32 db különböző kocsi után érdemes vele komolyan foglalkozni, bár menet közben ellehet adni a topokat (15 percenként). Gyorsabb pénzbevétel, monotonabb játék.
    Játék időben és anyagi javakban kb. ugyanott leszünk, mint amit a következő sorokban fogtok olvasni

    CEO Ládázás = gyorsan megy a pénz, viszont mellette pörög az MC Pénzgyár, amit eladva új tartalékot lehet beleforgatni a ládázásba. Néha szívatósabb küldetések = nagyobb kihívás. Lassabb pénzbevétel, kicsit változatosabb játék.
    Játék időbenkben és anyagi javakban kb. ugyanott leszünk, mint amit egy bekezdéssel feljebb olvashattatok.

    Tehát mindenki eldöntheti, merre indul.

    Utószó: volt olyan ember a crewban, aki belépése után 2 héttel mindent megtudott venni, majd kb. 1 hónap után azt mondta ráunt a játékra, semmi kihívást nem jelent már számára. A farmolás ment nála is ezerrel.

    Szóval mindenki tegye fel magának a kérdést: játszani akarok a játékkal vagy "kijátszani"?

    Még egy utószó:
    Az általam készített leírások csak tippnek indultak, de az új karakteremet ez alapján játszom.
    Gondolom 2 fullos és egy RS által nullázott account utáni tapasztalattal, összesen +5700 óra játékkal akár még hasznos is lehet, amit leírok. :)

    Higgyétek el, a gyors meggazdagodás tönkreteszi a játékélményt.

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák