Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Én nem akarok itt senkinek rosszat de ne haragudjatok, tegnap amit a Zozoka (nemtom a pontos nevét)
    nevezetű játékos leművelt ez nálam kritikán aluli volt... értelmi beszélgetésre nehezen kapatos, sír, rinyál mint valami kisgyerek, ha olyan kedve támadt ládázás közben leölt, meg semmisített 2 ládámat, 2szer felrobbantotta a kurumámat... mindezt azért mert "nekem nem segit senki , meg nincs egy barátom se" mindezt úgy hogy nem volt képes felfogni hogy a CM-az nem csak úgy megy lazán fél órában... és a friendlistáról kitörölt minket... aztán azért sírt hogy nem jelöljük vissza... ezután bejött Tgabo akinek egy vicces beszólására rögtön rakétával válaszolt és megint öldöklésbe ment át a téma...

    Elvileg PH-s de a Crewja nem az volt és attól függetlenül, hogy PH-s nem tudja hogy kell ide írni a fórumra mikor mondtuk neki hogy CM-re talán itt kereshetne embert..

    Szóval a lényeg, hogy nálam Block-olva lett mert minősíthetetlen volt a viselkedése és értelmi szintje

    Gondoltam tájékoztatásképp megosztom.

    Zozoka - Ha ezt olvasod - nagyon rég friendem voltál kb most voltunk egy sessionbe másodszor eddig... lehet tudsz normális is lenne, de ne haragudj a mit tegnap műveltél az szimplán gáz, mint valami 12 éves.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák