Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz HuMarc #108 üzenetére

    Nagyon Köszönöm!! :-)

    És mi a vmi "stolen" meg "visit atm" meg 5000$". Ezek egyetlen kiírásban vannak,de van több szöveg is.Elég hamar elveszi,így sajnos azzal a kis angol tudásommal nem sok esélyem van megérteni. :-/
    Gondolom vmi pénz lopás.Talán arra utalna csak,hogy tegyen be a bankba a pénzem??

    Perge: Nem gond!!Megvárunk!! Mindegy mikor lesz net-ed,én akkor tényleg segítelek feljönni.
    Felhúzlak pikk-pakk ;-)

    TdiZsolt: Dehogy!! :-) Még nagyon amatőrök vagyunk. :-)
    "...de azért föl venném a lépést veletek."

    Nem csakhogy felvennéd,de még le is nyomnál minket! :-)
    Kis aprócska verébfiókák vagyunk még. ;-)

    "Például ma már du. 5-kor itthon voltam..."
    Én dettó.1/2 8-kor aztán csak mentem alig 1órácskára..

    Erik:
    "Köszi a játékot fiúk :) ja és bocsi ha kixsit geci voltam :("

    Mi is Köszi! :-)
    De vmit azért kiírnék.. ;-)
    Tegnap HuMarc harmincvmennyi szintjével olyan küldetéseket intézett,hogy kb.30perc alatt 2-3szintet léptünk.
    Hihetetlen ötletesen,hihetetlen ügyesen nyomja a témát!! :-) Szivatás nélkül... ;-)

    Ja,mégvmi.......Ha ma James velünk lett volna -ha meglenne neki ez a gta- úgy lealázott volna téged,hogy szerintem levegőért kapkodtál volna. :-))))
    Na jó..őszinte leszek.Iszonyat sokat szoptunk SirAndrish-sal felváltva konkrétan csak tőled.
    A haverod Zoli viszont korrektül nyomta Nagyon!!!!!

    SirAndrish: Amit a végén műveltél az konkrétan PARÁDÉS VOLT!!!!!!!! :-)))
    Nagyon szép!!!! A lövöldözésben jobban otthon vagy mint a vezetésben... ;-) Nem kicsit!!
    Hard-on lenyírtál 3 kocsinyi embert+még vagy 8 gyalogost és persze bevitted egyedül a két kamiont!
    Parádés volt!!! :-)
    Gratulálok!! :-)
    Ja,és persze köszönjük szépen!!!!

    HuMarc: "Holnap valszeg én is leszek :)"
    Én azt várom!! :-)

Új hozzászólás Aktív témák