Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz keIdor #788 üzenetére

    jah én a szobámban kezdtem játszani de már az erkélyen nyomom, mindjárt kijátszom az udvarra. sry vicces kedvemben vagyok így korán reggel :DDD

    "PC-n pedig szerintem egyre jobb az optimalizálás, a legszebb játékok többségét egy Ps3-mal egyenértékű gépen lehet játszani fullon még multiban is"
    ezt mire érted feka007? hardwareben vagy árban egyenértékű? mert egy 8magos procin (amit esetleg szervergépekben látni) még jó hogy nem problémázik a játék, ha az árat nézzük
    :107eFt by 576.. ebből nem hiszem hogy össze lehet újonnan rakni olyan gépet ami mindent tol multiban fullon. gta4nek sanszos hogy nagy lesz a gépigénye, legalábbis ha a grafkártyát vesszük figyelembe: ps3ban N70es magra épülő vga dolgozik ha jól tudom, ami kb megegyezhet egy 7900GTX-el is akár, és ezen ha ilyen kiábrándító teljesítményt mutat még 620Pben is (sőt tudomásom szerint ps3 még szűrőket sem használ), akkor minimum lesz a 8800as família a normális futtatáshoz, ami azért nem nevezhető kicsi gépigénynek. és még jön az is, hogy konzolon egy adott hardwarere kellett fejleszteni, pcn pedig sok sok minden megnehezíti a játék optimizálásával foglalkozó jómunkásemberek életét, azaz akár ennél rosszabul is elsülhet. ne legyen így, csak gondoltam leírom ami megfogalmazódott bennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák