Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz laczkaba #486 üzenetére

    Elég régóta benne vagyok ebben, kb minden második nokiával megjártam a szervizt (volt hogy negyedikre javították a hibát :W ) .
    Régebben voltak a gyári garisok (amit vihettél nokia, sony, stb szervizhez) meg a gsm garisok (amikre szürkeimport miatt nem feltétlen vállalt garit a gyári szerviz).

    Namost a Pixel az gyárigaris mindenképp, vagy a nagyvizen innen, vagy azon túl.
    Az akku csere nem gondolom hogy másfélhónapig tartana egy magyar szerviznek.

    A juzerek tutira küldhetik a gyártónak (egyik kolléga telefonja is most érkezett vissza), de bárki nyithat hibajegyet az imei alapján, azaz a legtöbb esetben két csomagküldés jelentősen jobban megéri, mint javítani. Pl egy kijelző hibát k..a élet hogy nem fognak megcsinálni egy gyárigaris telón, ha kevesebb mint 10.000-ből megjárja a gyári szervizt. Ő pont leszarja hogy 2 vagy 5 hétig nincs a juzernek teleronja.

    De ha tudsz konkrét ellenpéldát Pixel telefonnal, az is jöhet :R

    Ja, ne felejtsük ki az áfacsalásra épült boltokat, akik semmit nem csinálnak, esetleg visszaküldik hogy nem találták a hibát. Vagy át se veszik ha már végefelé tart a cég.
    Vettem ilyentől is telefont. Miért? Olcsóbb volt mintha megveszem németből (jóval). Mi lesz ha baja lesz? Hát ugyanaz, postázom németbe.
    Csúnya dolog 'támogatni' a vélhetően ilyen cégeket? Az, de a világbajnok áfánk és dilettáns gépezet tálcán kínálja ezeket.
    Szerettem volna hivatalosan árulni a pixeleket, el se mondom milyen adó és járulék vonzata lett volna, mert siralmas. Nem is akarják hogy tisztán menjenek a dolgok, én meg belefáradtam hogy a magam módján harcoljak ezek ellen.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák