Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz F34R #15438 üzenetére

    Nem merem, mert RNG, hogy generál e energiát az E-je. Átlagosan 7 particle, de van 3% esély, hogy csak 3-at kapsz vagy kevesebbet.
    +9,3% dmg lenne egy atk sand amúgy. Egy jó critdmg sapkából tudnék jól profitálni, mert most a catch bónuszával 80/92-es a crit és ez az optimalizált. :D Tény, nincs még lvl 20 eosf cd circletem, mert nem kaptam még jót.

    Apropó optimalizálás!
    Akinek van kontrollere és tud videót készíteni, az fel tudja venni az arti inventory-ját, a videóból pedig be tudja scan-nelni a gyűjteményt az artiscan-nel (helpnél van guide videó), ahonnan átvihető Genshin optimizer-be, amiben legenerálható az optimális artifact build: karakter, csapat buff, fegyver, igazából mindentől függően.
    Én emuláltam controllert (rewasd működött csak), de nem éri meg, legközelebb inkább kérek kölcsön... :DDD
    Shiro, F34R, fpatrik, nektek tudom ajánlani, ha még nem próbáltátok.

    F34R: Jaja, a starsilver sajna gyengemuzsika. A kvázi semmiresejó kategória. Pedig nem nézne ki rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • Shiro

    senior tag

    válasz F34R #15438 üzenetére

    Az nem igazán nerf. :)
    A Normal Attack szorzók szinte elhanyagolhatóak.
    Bár még mindig egy kicsivel magasabb értékekkel rendelkezik, mint Keqing
    NA esetén mindkettőjüknél a Quicken adja a sebzés javát.

    A Quickenhez EM kell. Ali skillje EM-ből skálázódik. A skill sebzését növelték.
    Tulajdonképpen buffolták
    Tulajdonképpen egy elé erős karakter.

    --------
    Van egy olyan érzésem, hogy a Mihoyo pont az ilyen dolgokért nem szereti a lékeket.

    Felkerül a netre egy poszt, hogy XY karakter talent szorzóját 150%-ról 80%-ra csökkentik Teatyaúristen hatalmas nerf!
    A játékosbázis, egy jelenősebb része, akik nem igazán vannak képben a játék eléggé összetett sebzés mechanikájával elkönyvelik, hogy XY mennyire egy az eukarióta sejtszerkezettel rendelkező élőlények szájszervével ellentétes végén kiadott tápanyagfeldolgozási mellékterméknek a vulgáris megnevezése.
    Pedig lehet valójában az említett talent lehet csak 20%ban járul hozzá az XY karakter sebzéséhez, így az valójában csak kicsi nerf.
    S XY karakter lehet még így is többet sebez, mint kellene, de egy újabb (szükséges) nerf csak tovább fokozná a pánikot.

    Az is egy félreértés, hogy az új karakterek egyre erősebbek.
    Nos a Mihoyo szerintem inkább egyensúlyra törekszik, tehát az 5 csillagos karakter az 5 csillagos karakter. (Emellett az alap banneren lévők, csökkentett értékűnek számítanak).
    Az új karakterek erejét sokkal inkább az adja, hogy a több karakter többféle mechanikát eredményez.

Új hozzászólás Aktív témák