Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz vakablak93 #14131 üzenetére

    WL8. A kihíváskeresés oké, elsőre nekem is jól hangzott, de aztán rájöttem, hogy nekem a harctéri kihívás nyűg.
    Egyszerűen annyi történik, hogyha nem "OP" a csapatom, akkor konflikuskerülővé válok, inkább otthagyom a ládákat, csak hogy ne kelljen szottyogni az ellennel, ami nem jó, mert visszaveti az exploration előrehaladását.
    Illetve lehet fogok majd én is kihívásokat állítani magam elé, de legfeljebb alkalmilag. "Hétköznapi" felfedezéshez, barangoláshoz nem igénylem, sőt!
    Az abyss és combat event-ek szintén nem hiányoznak. :D
    A sumeru-i stronghold-okat is halogatom jóideje az "OP" csapat ellenére. Mirror maiden-ekkel se szívesen futok össze. :D

    De ugyanilyen viselkedés a dialógusok skippelése, puzzle-ök megoldásának megnézése a neten, stb. Energiaminimum elve. Ami nem érdekel eléggé valakit, arra inkább nem fordít erőfeszítést.

    Engem is a harcrendszer elméletének megismerése, megértése jobban érdekel, mint maga a harc. :D

    Tárgyak, artik leírását sem olvasom el, sok WQ szövegét sem, hogy aztán a wikin olvassam el a kész/összerakott lore-t... :D
    Nemrég elkezdtem olvasni az eseményeket időrendbe szedve, a Timeline-t. Nagyon hosszú, pedig még csak 4 nemzet jött ki. Könyv helyett jó. :D

    A puzzle-öket, sztorit komálom.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • Mike

    veterán

    válasz vakablak93 #14131 üzenetére

    játssz csak Travelerrel ;]

    másik hsz: "Kifejezetten tetszik hogy ezúttal a főhősünket is végre be lehet vetni, és nem húzza le a csapatot.
    Végre lehet élvezni vele az ő sztoriját, hisz a fenébe is, róla szól az egész game." - ezért játszom az archon küldetéseket Travelerrel, bármennyire is lenne optimálisabb csapat (persze nem egyedül van, nem vagyok mazochista)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák