Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wierra

    senior tag

    válasz Yodamest #1405 üzenetére

    Mivel az összes karit párhuzamosan fejlesztem, így nálam nincs alapcsapat.
    Az egyik team, amit sürűbben használtam, mert csak ritkán kell őket itemmel gyógyítani:
    Barbara - Qiqi - Noelle (vagy Amber vagy Xiangling ) - Keqing (esetleg Fischl)
    Barbara bevizez - Keqiing ledobja az electro markert, támadok vele amíg tart az electro hatás - itt döntök, hogy Keqing-gel még egyszer kidobom a markert vagy váltok Qiqi-re és fagyasztok amíg tart Barbara nótája. Ha befagyott, akkor mehet Noelle pajzsa és pörgése (ha még gyógyítani kell)....és után indul a ciklus az elejéről.
    Amber a figyelemelterelő baba miatt tud jó húzás lenni, kapsz pár másodpercet fejben rendezni a sorokat. Xiangling chilis macija mellé pedig tök jó akár Fischl madara, akár Beidou villanypajzs-csapása, akár Kequing electro-markere.
    Én annál a karakternél, amelyiknél van valid haszna az elementál damage-nek, ott erősítem az Elemental Mastery-t is. Noelle-nél viszont pl. csak ATK és DEF-re mentem.
    [Overloaded] skálázódás pl. hasznos lehet.

    Már csak azért is érdemes Elemental Mastery-re pakolni, mert az Elemetal Effektek jellemzően területre hatnak, több ellenfelet sebeznek.

    [ Szerkesztve ]

    "In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

  • Mike

    veterán

    válasz Yodamest #1405 üzenetére

    Én nem játszom ezzel ennyire tudományosan. Kisebb ellenfelek ellen anemo Aether, nagyobbak ellen Razor. Ha kell Barbara gyógyít. Leginkább püfölni szoktam őket, nyilazni konzolon nem az erősségem. Mire feltöltődik, becélzom, már rajtam vannak. Ha azt látom hogy nem igazán sebződik az ellenfél, akkor nyomok elementált. Erősebb ellenfeleknél meg rotálok. Ha lehet akkor úgy hogy mondjuk Chingyun előtt bevizezem őket. Tegnap meg megvettem Bennettet (tudom hülye vagyok, de most baromira elégedett) még csak 2 csillagos, de már elég jó statjai vannak. Plusz a tűzes virágból kell neki cucc, ami elég könnyű Barbarával.

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Yodamest #1405 üzenetére

    Továbbra is Diluc, Barbara, Fischl és Kaeya.
    Tegnap megnéztem az electro kockát, a farkast, a stormterrort, és a Pyro virágot, mindet gond nélkül vertem le. Gyakorlatilag nem nagyon van perpill ellenfelem a játékban. Most azért ránézek majd még az Oceanidra, mert ő kemény, aztán megírom mizu :)
    Diluc és Kaeya DPS, A másik kettő support, bár hozzáteszem hogy Dilucot 10szer annyit használom mint Kaeyat, de azért néha vele is csápolok itt ott.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák