Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatalerror19

    csendes tag

    Sziasztok, az lenne a kerdesem, hogy 15 colos hp omen notebookbol letezik-e nem maxq-s 1060 as verzio.
    https://hardverapro.hu/apro/hp_omen_gamer_7700hq_gtx1060_6gb_16gb_ssd_250gb_1t_2/hsz_1-50.html
    Egeszen pontosan errol lenne szo, de csomo hirdetesben latok sima 1060-at, mig a neten folyamat azt olvasom, hogy a 15" os ban a meret vegett maxq van, hp oldalan ennel a tipusnal nincs maxq feltuntetve a leirasban. Elegge osszezavart mar az internet, valaki esetleg ha tud konkretumot arrol , hogy letezik e rendesen maxq nelkul ebben a verzioban akkor azt nagyon megkoszonnem.

    [ Szerkesztve ]

  • fatalerror19

    csendes tag

    Sziasztok
    Egy olyan kerdesem lenne, hogy amikor acer predator helios 300 ra hdmi-vel radugom a tv-t, laggol a kep akarmit csinalok mindaddig, amig nem inditom ujra a gepet, utana tokeletes, amig ujra ki nem huzom es vissza nem dugom. Az elozo gepemmel plug and play mukodott gond nelkul. Masik kerdes. A kep nagyon sargas meleg arnyalatu, barmit csinalok. Kulso progival felhuztam nagyon hidegre a szinhomersekletet, igy sokkal jobb, de igy a fenyero is sokkal kisebb es az elozo gepem melle teve borzaszto sargas minden feher szin. Arra mar talan rajottem, hogy a predator sense nyulkalt bele a szinekbe, mert ha leszedek egy masik gephez keszult predator sense t, akkor lehet allitgatni ezeket es a fenyero is joval erosebb lesz, de azzal ugye nem lehet gput boostot meg venti sebesseget allitani. Szoval mindenkeppen szoftveres a dolog. Meg neha jatek elindulasanal is bevillan egyszer egyszer vilagosabban aztan vissza sargas sotetre. Nem igazan jartam sikerrel googles keresgelessel. Koszi a segitseget.

Új hozzászólás Aktív témák