Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergello

    addikt

    válasz RM007 #93564 üzenetére

    Én biztosítással küldtem neki 2-3 éve, de akkor még nem volt ennyire drága.
    Itt a biztosítási díj olyan magas, hogy ezért a majd 30.000-40.000 Ft-ért, már majdnem raklapként el lehet küldeni. :))

  • Ubul86

    őstag

    válasz RM007 #93564 üzenetére

    "a laptop postázás ilyen árértékben nekem olyan kicsinyes, értem ezalatt ha laptopra telt teljen annak karbantartására is."

    vidéki falusi parasztként, jó távol Budapesttől kerülném a mai napig. Kocsival is egyszer voltam ott, be is feszültem rendesen a közlekedéstől, plusz a kocsimmal most nem feltétlen tennék meg 2x220 km-t, amilyen állapotban van.

    A vonat még ott van, csak nem tudom, hogy nyugatiból hogy éri meg elmenni.

    De ennyi erővel, ha már valakinek telik ennyi egy gépre, akkor már újonnan is menjen érte, ne futárszolgálattal vegye meg magának mert az olyan kicsinyes :D nem véletlen van futárszolgálat kitalálva.

    Amúgy szerintem ez tök kellemetlen dolog, hogy van egy jó szakember, aki sok embernek "közel" elérhetetlen. Tehát hogy nincsenek jó szervizek, akik hasonló színvonalon dolgoznának az ország több pontján (legalábbis én nem tudok, hiába kérdeztem itt már tőletek többször is az évek alatt..anno laptopszalon megcsinálta az ott vásárolt gépeket fémmel, de hát már az sincs...notebook-osék kijelentették hogy ők fémet nem használnak, csak sima paszta, hát köszi, azt még én is...)

    ettől függetlenül ez már érzésem szerint kezd átmenni személyeskedésbe, amit szívem szerint elkerülnék, hisz pont segítségkérésként írtam be, nem kioktatásért :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák