Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz mihione #87767 üzenetére

    Én nem nyúltam hozzá a TDP-hez, gyárilag normál beállításokra értettem ezeket az adatokat. Van még egy Lenovo-m RTX 3060 al de az is ég 90C CPU/86C GPU gyárilag maxra állítva turbo boosttal, maxon pörgő ventikkel hűtőpadon. Sőt más konfig is van 15-16 colban ugyanezek az értékek, minimális különbséggel ASUSnál, Gigabytenál. Uncharted megint egy olyan játék(ugye jellemzően a konzolos játékok alig használják a CPU-t) ami CPU-t alig használ és jééé, alacsonyak a hőfokok kártyánál is, csak ugye hibrid a hűtés, ha a proci malmozik, azzal a kártyát sem melegíti:
    Bár most rendeltem jobb hűtőpasztákat, neki esek a Lenovonak. Már ha lesz kedvem és időm, de piros orral inkább csak döglök még egy két napig... :F
    Legalább leírnád hány % ban használja az adott játék a CPU-t, GPU-t. Mondom telepíts fel egy brutális gépigényű játékot: Cyberpunk, Battlefield(I,V,2042, Battlefront 1-2), Red Dead 2, vagy Microsoft Flight Simulator. Ezek nem csak a GPU-t, de egy mostani 14 magos 12900h CPU-t is rendesen meghajtanak, és utána írd le mennyire sikerült lent tartani a hőmérsékletet gyári alapon és undervolt után.

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák