Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz FőDudu #81373 üzenetére

    Mindegyiknek kutya kötelessége tölteni USB-C-n keresztül, csak az ilyen noname consumer sz@r (bocs) pl. HP 15s-eq2400nw és pavilion társainál pl. HP Pavilion Laptop 14-dv0021nh (302Z9EA) van fillérb@szás és ott spórolnak USB-C-n, hogy azok USB 3.2 GEN1-esek (azaz 5gbps), s azzal kb. adatot tudsz mozgatni meg telefont tölteni, meg talán gépet, ha ilyen 30-40W kell neki csak (ez is lutri), de dokkolásra 100%, hogy alkalmatlan.

    USB-C egy tök univerzális cucc, jó lenne mindenre, de van, ami csak PD (power delivery), van ami csak 5gbps, van ami DP (displayportos), meg vannak az értelmes USB 3.2 GEN2 (10gbps), no meg a Thunderbolt 3 / 4 is ugyanígy néz ki.
    S akkor a kábelekről nem beszéltünk. Én is benyeltem, hogy rendeltem csomó USB-C-s kábelt, s kiderült, hogy max fojtogatni tudok vele másokat, vagy teregetni ruhát ha összekötözgetem őket, esetleg telefont tölteni órákon keresztül, annyira silány a minősége. :/

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák