Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz k-adi #80757 üzenetére

    Az előzővel és a mostanival is maximálisan megvagyok elégedve. Sőt mintha most még jobb verziót sikerült volna kifognom. Elégedett vagyok a pénzemért azt kaptam amit.

    Mindig ASUS párti voltam, rengeteg HIGH-END PC-m volt főleg aktív streamer és tartalomkészítő időmben. Akkor mindig az ASUS komponensek mellett voksoltam. Majd megjött a gyerek és az említett hóbortomat is félbehagytam. A PC ment és maradtak a konzolok, költséghatékonyságból, plusz bekapcsolt az apai ösztön.

    Ezt követően járt nálam 4 Strix Scar ASUS hulladék, mind a 4-nek szar volt a 240hz-re felszopott kijelzője, és itt mondtam , hogy elég. Jó buli az ASUS de nem ér annyival többet mint amennyit legombolnak a név miatt.

    A Lenovo nálam azért telitalálat főleg ez a fehér 5 Pro, mert nem villog mint a salamon töke, a billentyűzet meg álom. Nincs 20 féle gyári szoftver aminek semmi értelme, és sorolhatnám.

    Sose voltam egy nagy gamer notebook rajongó, sőt elleneztem, hiszen logikus, hogy ekkora eszközből ne akarjon senki desktop erőt kifacsarni. Ugyanakkor ahogy öregszem (31) én is látom, hogy ez céleszköz, ha megfelelően használom akkor maximálisan kielégíti a vágyaimat és az igényeimet. Persze naponta megborulok és összeraknék egy csúcs gépet, de rájövök, hogy a konzolok mellett totál felesleges. Ez meg, hogy egyben van a monitor, és hordozhatom is a lakásban ha menekülök a gyerek elől, zseniális.

    Szóval pár év múlva is ha ezt az irányt nyomja a Lenovo én tuti arra fogok voksolni. :D

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák