Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz HartgeH3-2.8 #79907 üzenetére

    Félre ne érts, én aztán nem köpködöm egyiket sem, leginkább az a helyes kifejezés, hogy nekünk melyik jön be jobban, és miért. Most is 2 db Asus van a családunkban, és 2 db Lenovo Legion. Laptopok jönnek-mennek, gyakorlatilag mi is csak keresgéltünk, próbálgattuk, hogy az általunk elérhető ársávban melyik miben jobb, mik a pro- és kontrák.
    Sok gép keresztül ment a kezünkön, ezáltal mi tapasztaltunk is, nem csak olvastunk vagy hallottunk róla.

    A sajátgép az saját, a privátszféra az privát, nem kotorászunk egymás gépeiben, ugyanakkor kölcsönösen leülünk egymás gépeihez JÁTSZANI.

    Legnagyobb gyermekem (23 éves, egyetem után van, már dolgozik, nemrég "repült ki") az ASUS TUF-ját azért adta el, mert a VivoBook-om által rájött, hogy ha hozod-viszed a gépet, akkor igenis számít a súly, ráadásul töltővel együtt kell nézni. Nem jó a gamerrel jönni-menni, mert igenis nehéz. Volt olyan, hogy suliba kimondottan a súly miatt a VivoBookkal ment. Ő is játszik, az erőről meg nem mondana le. Mi marad? Rog Flow X13. Szereti. Imádja.

    Ha a baráti körében bárhol, bárki felteszi neki a kérdést, hogy játékra milyen gépet kell venni, azt válaszolja hogy Lenovo Legion-t...

    ...

  • Speedy007

    őstag

    válasz HartgeH3-2.8 #79907 üzenetére

    Ahogy mondták minnél többen veszik annál több a vevői tapasztalat, a fogyasztók nem tehetnek róla hogy a Lenovo az egyetlen gyártó szinte ami elérhető áron a fullos teljesítményű gépet ad az összes többi ami olcsóbb vagy szinte ugyanaz az áron megy meg nem csak a felső kategóriás tudnak hasonlót. Nálam meg fordult az Acer Predator Helios 300 pedig az a márka is dicsérve van milyen jó gépeket jönnek tőle a sima műanyag házas Legion 5 hozzá képest egy tank volt halkabb is volt meg hűvösebb pedig ugyanaz vagy hasonló ventilátor technológia volt a kettőben, sógorom HP Omen 15-je időközönként megfordul a kezembe az meg túl gagyi az idióta kijelző kialakítása miatt no meg az idióta billentyűzet kiosztása véget mikor elsőre volt nálam 5 percig kerestem a "Í“-t mire észre vettem hogy a "Shift"ből jobb oldalon kettő van.. Ezek után mielőtt meg vettem a Legion 5-t elsőnek én hittem hogy a TUF/Nitro és az .MSI belépő szériás gépei kerülendők.. Eleget szívtam az Acer Predator Helios 300-al..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák