Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Lacuss20 #79557 üzenetére

    Én először a CP2077 -nél lepődtem meg vga csere után hogy egy rövid ideig előjött az erőtöbblet, mindenütt éreztem mennyivel gyorsabb lett minden, aztán jött 2 db frissítés és minden a régi szintre esett vissza, mintha visszatettem volna a régi vasat. Na erre mondták a topikjában hogy persze mert pl a proci téren elkezdtek több magra optimalizálni ezért lett minden lassabb. Meg ügye először simán elfogyott 10GB Vram aztán már csak olyan 6GB FHD-nál. Erre meg, állítólag valami féle panasz ment pl az új Legion 5 tulajok és hasonló felől, 3060 esetén csak 6GB van a kártyán és ezért át kellett dolgozni mindent. Nem vagyok hozzáértő, de úgy gondolom ha kevésbé tömörítenek, ha van több grafikus ram a birtokomban azt kellene hagyni használni, nyilván cél a lassítás vagy így vagy úgy, mert kevés a játék és a hardverek sokkal gyorsabban fejlődnek hozzájuk képest mint amire szükség lenne. El kell adni az új cuccokat és erre még kapóra is jöhet az hogy nem is kell vele annyit fáradozni mármint az optimalizáción, kevesebb munka és a piacnak nagyobb bevétel az eladott termékek után. Adott esetben meg a negatív optimalizálás túl jóra sikerült alapon. :)

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák