Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz k-adi #76888 üzenetére

    Szerintem direkt vannak így tervezve a gépek, hogy tudjanak később újat mutatni.Egy egy új szériánál.
    igen helyet foglal ,de volt rá példa az alienél is,hogy 2 kisebb féle venti volt még pluszba,szóval volt neki hely.

    Nálam a laptopnál egy oldalon kb 140w leadásra képes a hűtő, a másik oldalt ugyan ennyit tudna, csak nincs ugyan annyi rézcső odapakolva.
    Szóval, hogy értsd az én konfiguráciomban simán van plusz minden extra nélkül csak annyi,hogy egy kulturáltabb elrendezés kellene bele és + egy kevés réz és máris képes lenne a 280w körüli hűtésre a 2 db ventilátorral is egy pici plusz légáramlat és borda simán 300w fölé nézhetne.
    Nyilván sokat lehetne csiszolni ha rendesen elrendeznék a dolgokat és kicsit alakítanának. De erre pl az én gépemnél is van lehetőség vagy lenne minimális desing árán.
    Sőt egyébként lehet nem is kellene olyan sok változtatás lehet plusz egy pár miliméterrel hosszabb vagy szélesebb borda is dobna a teljesítményhez. Lehet itt azért haladni rendesen ,de majd hamarosan jönnek az új szériák és meglátjuk melyik gyártó mit villant.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák