Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz KilgoreTrout #75842 üzenetére

    "(Ha nem indiszkrét kérdés, miért up-olod hardveraprón az elkelt termékeidet is?)"
    Persze. Nem UP-olom, hanem automatikusan UP-olódnak a legtöbbjük. Többségében nem ingyen hirdetést teszek fel, amiket manuálisan kell UP-olgatni, hanem be lehet állíteni az Ultra esetén 3 időpontot.
    Fizettem a hirdetésért, s még mindig tart. Megtettem korábban, hogy archiválttá tettem ... de minek?
    Vannak itt olyan hirdetések, hogy "Miiii?" meg "TYŰHA" meg "én vagyok az egyetlen olyan ember, aki eladás után is segít" hirdetési szövegek, hogy úgy gondoltam hagyom a jegelt hirdetést addig, ameddig jogosult vagyok rá, de azért a nevetséges hirdetési stílust kihagyom.

    Hadd lássa mindenki, hogy nem szürkepiacozok, nem priváteladás. Voltak korábban is gépek. Megnyitottam a Google Drive-ot, ott az elmúlt pár hónap alatt látszik már egy kisebb forgalom.
    Meg tudom csinálni a garancia újraindítást számla ellenében (kettő kell hozzá, a sajátom és a disztribútorom + még jó, hogy van pluszba képek is, hogy nem "papíron" utaznak a gépek).
    Gondoltam rá, hogy fogok még jó 10-20db gépet szerezni, vagy akár többet is, aztán meglátjuk mi lesz vele. Korábban csak 1 évvel kaptam ezeket a gépeket garanciába, hogy most hogy kaptam korrekt 3 éves garancia upgrade-t, inkább úgy hozom el, mert később egy ilyen intézése keményebb pénzekbe fájhat.

    Bocs, gondolom mindenki meg fog itt utálni, amit írok, de közel 5-6 éve nincsen gamer notebookom, mert amik voltak, azok vagy nagyon drágák voltak (1M fölötti kategória, ami tetszett), vagy kétes eredetűek, garancia nélkül, s imádkozhattam minden nap, hogy még még biztonságosan működjön egy-egy napot / hetet / hónapot / évet, vagy vihetem KillHates-hez javítani :)
    Viszont ezzel a Legion 5 szériával eléggé elnyerték a bizalmamat :)

    Ha valaki tud alkudni és akar, az meg megtalál. ;]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák