Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz capulet75 #7243 üzenetére

    Húú ember, lassan kezdem érteni mit nem értesz.:U Valamit nagyon félrenéztél. Legalább figyelmesen olvasd el a hsz.-eket.

    Leírtam két típust Sims-nek 751 és U705, előny hátrány. (Az egyik középkategória és IPS a másik az abszolút csúcs és IPS.)
    Utóbbi történetesen 200k-val drágább előbbihez képest, de sokkal jobb nyilván.
    "Jó dolog az asztali CPU meg az MXM vidkártya, meg a faja Clevo hűtés, de meg is van az ára:"

    Erre belekötsz a hsz.-be hogy hol 200k-val drágább, mutassam már meg. Erre belinkeltem az U705-öt neked.

    Erre írtad hogy hülye aki U705-öt vesz, mert 1000€-ért lehet kapni xy (mobil procis, TN paneles P177SM) gépet.
    Konkrétan ezt írtad:
    "Már megbocsáss, de aki az általad linket gépet veszi ez helyett az idióta. És ez kb 300k."

    Erre írtam, hogy: "Én megbocsájtok, de.....Ugye tudod, hogy ezzel sok embert megsértettél, mert itt gamer fórumon többen is vettek U705-öt.;)"
    Majd elemeztem az általad linkelt P177SM-et.

    Most meg azt mondod hogy "Egyem a szivedet: Ki hasonlította az U705-höz?".
    Hát ki? Aki belekötött hogy "hol 200k-val drágább az U705." Meg hogy hülye aki ilyet vesz a P177SM helyett. Ugye tisztában vagy vele hogy abba sima mobil proci megy? A többi hátrányáról nem beszélve.

    A P177SM-el egy baj van, de az nagyon. Hogy TN paneles. Különben nem lenne kérdés a választás, mert át/teljesítményben tényleg jó. A g-sync hiánya meg a másik, de az még lenyelhető.

    Na részemről off a téma, ha lehet ide ne szemeteljünk többet. Ha valami még nem tiszta, inkább írj privit. Peace

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák