Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Muerte #7222 üzenetére

    Hát igen. Majd meglátjuk mit hoz a jövő...
    Én a BGA-ban látom a perspektívát (most ne azt nézd amit csinálok, hanem szakmai szemmel gondolkodom) az FPGA felett eljárt az idő, hiába a modularitás gondok vannak már régóta a tüskés megoldásokkal; ezért is tért át az Intel anno a LGA-ra, ami meg mobil fronton élhetetlen.
    Egyébként ami Clevo notik hozzám befutnak sajnos mind elég gyatra állapotban vannak; lekopott gombok, lötyögő zsanérok, kiszopósodott csatik, felfényesedett egérpad... És én az esetek 90%-ában nem a gép teljesítményét használom, hanem magát a gépet, nekem számít az építési minőség amiben valljuk be jobb néhány más gyártó (kivéve az MSI ;] )

    ...annak is meg van a miértje,te is tudod ha belegondolsz hogy miért tértek át BGA-ra

    Nem hiszem, hogy ez vissza fogja tartani a logisztikai szakembereket az áldásos tevékenységükben. :D :D
    A BGA a jövő, alacsonyabb TDP, jobb disszipáció, user error kizárása (bár Ursache-t szerintem ez sem fogja visszatartani a kondenzátorok letörésétől :D :DDD :D )

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák