Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz SeniorTilla #66577 üzenetére

    Én ismerek valakit addig várt a garival míg kifutott belőle és meg lett a baj. Már az legelejétől hibásan használta, lusta volt komolyabban utána járni a dolognak, aztán tönkrement :U
    Most ott van gép nélkül, mert újra, másikra nincs pénze. Meg is érdemli, volt rá ideje a hibát kijavíttatni.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

  • gago1975

    őstag

    válasz SeniorTilla #66577 üzenetére

    1. Te érted, hogy mi itt a gond?

    Számlád, ráírva az esetleges hivatalos Asus garancia idő tartalmával:

    A hivatalos Asus reakció a gép garancia idejével kapcsolatban:

    Tehát akkor mennyire is "hivatalos" amit a szla-ra ráírsz?

    2. Van egy HP géped, amire van garancia, persze a Service tag szám ügyesen le lett vágva, hogy ne lehessen utána járni, hogy ez valóban a hírdetett Omen-nek a garancia ellenőrzése.
    Ja odaírod, hogy a billentyűzet hasonló mint ami a képen látható 9750hRTX2070-é,
    Áruld már el, hogy miért nem a saját képeivel, a képek kózé berakva a dobozon látható data sheet, berakva a gari megléte, supportból be screenshot-olva stb ...

    Szerinted ez így mennyire kerek történt tőled?
    Ha ezek meglennének, korrektül lenne minden csinálva, hidd el többet hozna a konyhádra.

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

  • isti0308

    csendes tag

    válasz SeniorTilla #66577 üzenetére

    Szia!

    Figyelj!
    Először is, egy refurb tehát újracsomagolt notit újként árulni, nem túl etikus,
    a kettő nem egy kategória! Főleg, ha külföldi szürke importos, és nem él rá a garancia itthon, de a hírdetésben 2 év háztól házig garival hirdeted!
    Tudom én is hibás vagyok, mert vásárláskor nem néztem ennek jobban utána, de én hittem annak ami a számlán volt!
    Aztán mikor 2020 Januárjában gariztatni akartam ez jött az RMA kérelmemre:

    Jeleztem feléd, erre ezt írtad:

    "Szia,
    a garancia nemzetközi, nem helyi. Nem tudom miért írták ezt, de butaság. Megpróbálhatom én is intézni a javítást, de attól félek, hogy ki fogunk csúszni az időből, mert én holnap indulok 1 hétre síelni külföldre"

    Aztán természetesen küldtem a számla másolatát az asusnak, amire jött ez a válasz:

    Szintén küldtem neked erre a reakciód 10 nappal az általad vállalt gari lejárata előtt:

    "most nem tudok neked segteni, olaszországban vagyok sielni"

    Szóval ez volt az a pillanat amikor 100%-ban tudatosult bennem, hogy benyeltem a "hosszúcicit"!

    Drága tanulópénz volt, de legalább megtanultam, hogy olyantól, aki itt hirdeti rakat szám a cuccait, soha semmit! Újat csak boltból, használtat meg max megbízható embertől, vagy külföldről!

    Ennyi, részemről lezárva, ezért nem is kerestelek azóta!

    Csupán a tapasztalatomat osztottam meg LZs?! kollégával, nehogy ő is házhoz menjen a Lóf@szért!

Új hozzászólás Aktív témák