Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motifator

    senior tag

    válasz Bluesummers #63760 üzenetére

    Én már csak a notiknak élek, egyszer belekóstoltam ebbe a gaming hülyeségbe, aztán tessék. :) Tőlem lehet vízforraló is, legalább a konyhában is hasznos. Mondjuk nekem sem a teljesítmény, sem a hőmérséklet terén nincs kifogásolnivalóm. Mindegyik gépben meg lehet találni az arany középutat, engem nem is látsz sírni, hogy nem bírja a kezem a billentyűzetet játék közben, vagy üvölt a venti, stb. Viszont ha valaki folyamatosan a max teljesítményt szeretné kihozni ezekből és kell neki a mobilitás, na azt meg lehet számolni egy kézen, hogy hány gép van, ami ezt hosszú távon bírni is fogja. Nem baj, ha időnként előrukkolnak a gyártók "újdonsággal", még ha nem is a spanyol viasz az, de manapság már nem az a lényeg, hogy egy hűvős gaming gépet tegyenek le az asztalra. Egyik gyártó esetében sem, de nem kell ahoz gaming gépnek lennie, hogy felforrjon, mert mindegyik kategóriában ez van.
    Meg, ha már egyszer kraft van a gépben, akkor nekem világítson, villogjon mint a karácsonyfa izzó, mert ez is kell a feelinghez, üzleti a fehérgallérosoknak való.

    Funky + Jazz

Új hozzászólás Aktív témák