Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motifator

    senior tag

    válasz gurus #63639 üzenetére

    Rendesen kimaxoltad a konfigot. :) Remélem elégedett leszel vele, a piacon talán ez most a legütősebb specifikáció.

    Funky + Jazz

  • k-adi

    nagyúr

    válasz gurus #63639 üzenetére

    ez a magyar bill-es maxos RTX 3080 változat? mert akkor nagyon fullos csomagot kapsz :)

    tudom naív kérdés.. de honnan jön? (és persze mennyiért? akár privát üzenetbe is jöhet)

    [ Szerkesztve ]

  • DonDragonka

    őstag

    válasz gurus #63639 üzenetére

    Na ez egy jó konfig. Bika erős. Gratula hozzá.
    Nekem sajnos nem lenne jó mert max 32GB RAM támogatott. Ettől még lehet bele 64-et rakni szerintem, hisz a TUF-ban is annyi volt a max 32 támogatástól függetlenül, igaz néha leállásnál pár program Null hibát dobott, de ezen kívül más baja nem volt. Csak ez lutri. Vagy megy, vagy nem 64-el. Nekem meg szükséges a 64 munkához. Nem nagyon érek rá gépeket cserélgetni mert valami nem működik. Nekem ez első sorban munka eszköz nem gamer cucc.
    Viszont a lenovoban cserébe van egy 720-as kamera. Ugyan ez se hozna lázba mert a TUF-hoz is 1080p/60-as külső kamit használtam pedig annak volt beépített, de sose kapcsoltam be.
    Azt gondolom, hogy az Asus nem a legjobb vétel. Nem a vas miatt mert az ütős és stabil (ma volt egy melóm, kb 1 órán keresztül ment 4-4.2-n, 16 szálon és 86 fok volt a teteje) hanem a nyomi szoftver miatt. De ugyebár én T-től vettem, garis, legális, számlás és nem került még 8 kilóba se. Ennyiért megérte(kamera nélkül is :D) . Misit már nem ér az is tuti.
    A lenovo gépem (mert van az is) nagyon patent. Szeretem is de az csak amolyan levelezős masina egy T480 ami ugyebár nem gamer. Abban van kamera amiről szintén nem tudom, hogy működik e mert azt se használtam még, kvm osztozik a külsőn.

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

  • FőDudu

    addikt

    válasz gurus #63639 üzenetére

    Komoly konfignak tunik. Kivancsi vagyok a hasznalati dolgaira. 500 nites qhd kijelzot irigylem.

    Valoszinu , hogy maskepp hasznalod majd mint en tennem.

    Nekem az egyetlen bajom a sulya lenne.
    Igaz autoval jarok, de igy is neheznek erzem a hatizsakban a legalabb fel kiloval konnyebb Razert. Pedig toltot is csak egy konnyut viszek, hiszen USB-c porton toltom ha kell.

    Mondjuk az alabbiak vannak a taskaban mellette:
    - par maszk (orvosi, egyenkent foliazott eldobhato) ffp3 moshato
    - 4-5 pendrive
    - 2 toll
    - kulso nvme ssd haz ( van korlatlan gmail account, de nem art 1GB/s sebessegu kulso cucc sem)
    - fulhallgato+dac bortokban
    - tolto (Blitzwolf 75w multitolto)
    - usb-c kabel, 1-2 konverter fejjel (samu telefonhoz adjak oket)
    - bt/wifi eger (Razer Basilysk)
    - ipad
    - jegyzetfuzet a5
    - par egyeb aprosag (aszpirin, papirzsepi, nevjegykartyak)

    Erzem, hogy olyat talalok fontosnak ami a legtobb ( helyhez kotott ) gamer eseteben lenyegtelen.
    En viszont naponta hordozom, ezert kellett inteles konfig TB porttal es usb toltessel.

    A masik amire ugyeltem az a hang. Az enyem a napi normal hasznalatban nema. Valoban kb hangtalan, a ventik leginkabb nem is mennek. Passzivan hul, neha bekapcsol es kifujja a felgyult hot. Tapasztalat szerint a 99% cpu es az UV eleg.
    Masok a TS segitsegevel ertek el ugyanezt, limitaltak a szorzot 36-ra. Utobbit meg nem probaltam hiszen a 2,2Ghz is eleg kb mindenre.

    Foleg rendszereket adminisztralok, tavoli asztallal vpn-en at. Utobbi idoben sokat otthonrol, de egyre inkabb a helyszineken is megjelenek. Kezdodik az irodaba jaras.

    Hang teren van mit javitanom, mert a Blitzwolf tolto kozepes terhelesen hangoskodik (coil whine).
    Nema gep mellett minden rgyes eger mozdulat hallhato.
    Lehet valtok a nem multi portos kisebbre (bw s18).
    Az siman 65w 1db usb-c porttal, telefontolto dizajnnal.

    Itthon siman radugom a TB dokkolora es annyi.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák