Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz echterion #61331 üzenetére

    30%-hoz kell internet+tv+telefon
    meg minél nagyobb csomag. Én is úgy kombóztam be, hogy van minden, mint a bucsuban :)

    bár ez régebben volt, most ahogy nézem, igazad lesz. Fura, anno volt olyan lehetőség is hogy ahány otthoni előfizud van, annyi készüléket tudtál kedvezménnyel is venni, most ez is valahogy eltűnt

    [ Szerkesztve ]

  • DonDragonka

    őstag

    válasz echterion #61331 üzenetére


    :B
    Van egy pár(nem kettő) kimaxolt maxi, T-s előfizetés, összevonva a nevemen, ezek már önmagukban is 50% kedvezményt kapnak, mármint az előfizetési díjakból, illetve régi, nagyon régi (még Westel450-es, anno 1991...) ügyfél vagyok (ami lehet nem is számít), de egy ideje már egyedi szerződéseket(van ez a kattintgatós, rész de mindig egyeztetnek velem az igényleadást követően, szóban is) szoktunk egymással kötni. Halkan jegyzem meg, hogy ilyen mértékű kedvezményt még én sem kaptam sose. Nem is húztam volna be ezt a masinát ha nincs ez a kedvezmény, továbbá ebből még lejön az az ár amennyiért a TUF-ot el tudom adni, legyen az bármekkora összeg, és akkor már igazán megérte váltani. Aktív content creator-ként ez a 16GB VRAM igen jól fog jönni, mennek át bele a Sabrent Rocket NVMe SSD-k, meg a 64 GB RAM és azt hiszem egy ideig nem lesznek erőforrás gondjaim (nem mintha a TUF most nem lenne elég mindenre is, de egyszerűen nem találtam más számomra értelmes cuccot a webshop-ban). Aztán lehet, hogy befut időközben egy combosabb meló, akkor meg lehet a TUF-ot el se adom, hanem a legnagyobb fiamnak adom, ez még pár nap mire eldől... :B

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák