Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz gago1975 #52376 üzenetére

    Nem találtam ilyen videót, amit kérsz, de nem is nagyon kerestem, inkább statisztikai alapon gondolkodok. Nem lehet az összes komoly tesztelőt, tesztoldalt, vloggert megkenni, hogy hazudjon. Ha lenne ellentmondó mérés, biztosan meg lehetne találni egész könnyen. Én ezért nem is ragaszkodok a realtime videókhoz, nekem elég a grafikon, mert egyszerűen ezek az oldalak nem tehetik meg, hogy elveszítsék a hitelességüket. Én bízok a Hardware Unboxednek, Jarrednek, a Notebookchecknek, meg még egy párnak. Ha ezek mind ugyanazt mondják, nem hiszem, hogy az AMD megkeni őket mind, hogy teszteket hamisítsanak. Lehetséges, de nagyon valószínűtlennek tartom, így inkább elhiszem, amit írnak. Te meg bizalmatlanabb vagy velük, mint én, ez van. :)

    Egyébként azt nem mondtam, hogy van a Clevo/Tongfeng házas gépeken kívül olyan konfig, ami jó AMD-s gépet kínál 4800H vagy 4900HS procival, mert nincssajnos. Ezért is nyafogtam korábban, hogy van végre egy egész jó és olcsó processzor végre notebookokba, erre ilyen ürülék - igen, a modik megneveltek :D - konstrukciókat kínálnak. Nekem korábban is az nem tetszett, hogy a procit minősítetted rossznak, nem a konstrukciókat, amikben árulják, és szerintem a kettő nagy különbség. Az utóbbival egyet értek, az előbbivel nem. :)
    Ja, egyébként a 4900HS szerintem egy humbug. Kiválogatják a "jobb" 4800H-kat, megnézik melyik nem fagy le 35W-on és annyi. Parasztvakítás az egész, egy fillér felárat nem ér, csak marketing értéke van szerintem.

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák