Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz gago1975 #50458 üzenetére

    Belenéztem a videókba és ez oké is, ez a korábban linkelt táblázatot igazolja és ezt láttam én is korábban amikor memóriát vadásztam a gépbe. Az m15 r2-ben amiről a szétszedős videót néztem 9750h volt ami 2666mhz-ig támogatja a memóriát és a forrasztott memória 2666mhz-es ez eddig jó, de a cl19-es kivitel az nem a plafon. Ezzel megfosztották a vásárlót X százalék teljesítménytől. Prémium gépnél ne spóroljanak ilyenen. Az area 51m-nél is mi indokolja hogy így kiheréljék a memóriát?

    #50461 gago1975:

    Hát ez hatalmas. :) Avatar alapján megítélni valakit hogy milyen nemű lehet még 10 évvel ezelőtt is naívság volt. Én még régen WoW BC-ben poénból csináltam egyszer egy female draenei shaman-t és megtetszett a karakter, de nem akartam újat kezdeni male-ként ezért azt húztam tovább és volt aki azt hitte hogy tényleg csaj vagyok és adott itemeket meg minden, miket visítottam a gép előtt. :DD Amúgy régen mmo-kban ha jól tudom sokan férfiként direkt csináltak női karaktereket, hogy nőként ítéljék meg őket és kapjanak minden földi jót a többi játékostól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák