Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz gago1975 #46850 üzenetére

    Szia Gago,

    120Hz bőven jó TV-nél és ha G-Sync is van, az meg a legjobb.
    Néztem [link] , de lehet csak azért nem éri meg (nekem) vennem, mert a jelenlegi TV-m csak 2+ éves és tökéletes TV.
    Úgy gondoltam, addig használom, míg megy :D és a jelenlegi TV-m 1080P/120Hz HDMI kábellel használom a notit és tökéletes. anno az Asus G752VSK-val voltak gondok FHD/120Hz alatt és vettem Belkin HDMI 2.1 kábelt (nem olcsón) és nem oldotta meg azt a "kép" fagyást (ki/be kapcsolásnál volt néha -random- tapasztalható) és a noti hibája volt, nem a kábelé..
    De lehet elgondolkodok rajta és veszek egyet a T-nél részletre és ezt oda adom a családba valakinek amim most van. Jelenleg ez a TV-m van [link] és ennél nagyobb el sem fér, meg az is kérdéses, hogy az a G-Synces (55") OLED az falra szerelhető-e, mert a fali konzol már a helyén van és csak úgy jó a TV nálam. :B

    Itt olvastam h.sz.-ben: [link]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák