Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Muerte #29096 üzenetére

    Történetesen van fotós barátom, szegény többnyire munka nélkül. Egy Acer Aspire E5-575G-517V laptop tulajdonosa. Pár éve az érte kért 200e ft-ot is nehezen tudta kicsengetni, és mint nekem mondta a lényeg számára a dedikált nvidia volt, nem a kijelző, a szűkös anyagi miatt. A színhűség kérdést kalibrálással oldja meg, szoftverrel, szemrevételezve, kinyomtatott fotók összevetésével. Valami ilyesmire emlékszem, és bár ez sem az én területem azt tudom meg lehet oldani mindent némi plusz munkával.
    Az is igaz egy másik barátomtól tudom a panel fajtája és minőségétől is függ hogy a kalibrálás végül milyen eredménnyel zárul, szarból nem lesz vár állítólag, bár ezt a részét meg én nem értem. :) Na mindegy a win beépített színszabályozási részhez eszemben sincs hozzányúlni, mert főleg játék szempontjából teljesen mindegy, viszont egy jó szoftverrel majd le fogom ellenőrizni én is valós helyzetben milyen a színhűség nálam, aztán lesz ami lesz.
    Gyenge gép ide vagy oda az van amire épp telik.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák