Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz Muerte #2191 üzenetére

    Nem akar sikerülni sehogy hogy átváltsam grafikusra , a gyári biosban a primary meghagytam PEG-en a dedikáltat pedig SG-re állítottam de sehogy nem sikerül átváltani!

    Most olvastam valahol a gyári bios is lehet probléma ezért felflasheltem a A12 est abban meg csak a primary-t lehet állítani ami örökké pegen marad és a dedikált videó beállÍtási lehetőség meg eltűnt. :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • Angel2014

    addikt

    válasz Muerte #2191 üzenetére

    Még egy kérdés: Amikor elküldted a képet a binary gfx átváltásáról , neked fent volt az intel hd gaphics?

    Mert felhívtam a dell szervizt elmondtam hogy telepíttettem ,és azt mondják azért nem megy fel mert nem tartottam be a sorrendet.Én a 14 pontnál nem tettem fel a hd graphicsot csak az nvidiát ez lehet szerinted a probléma amiért nem engedi átváltani és feltelepíteni?

    1.Legacy boot,AHCI-ban,(RAID felejtõs)
    2.Win telepítés
    3.Chipset driver HM67
    4.Intel Management Engine
    5.Realtek Card Reader
    6.NEC USB 3 controller
    7.LAN driver
    8.WLAN driver
    9.Összes win update feltelepítés, 4.5 .NET keretrendszer letöltése/telepítése,dxwebsetup
    10.IDT Audio
    11.OSD driver
    12.Command center
    13.Touchpad driver
    14.Intel HD graphics
    15. FN+F7 (vagy amin látod a GFX jelölést)
    16.Ha átváltott dedikált vga-ra a restart után és szabványos grafikus adapterként látja a rendszer (800x600-as felbontás) akkor jöhet legvégül az nV driver!

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák