Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz NTonee #2062 üzenetére

    Van benne bőven igazság abban amit mondasz :R Szerintem üzletben fontos a személyes kontaktus.Mivel 17 éve nap mint nap emberekkel találkozom és beszélek,viszonylag sokkal,így valamiféle "emberismeret" már kialakult bennem az évek folyamán.Persze volt nem egyszer rá példa hogy olyan emberben csalódtam aki meg sem fordult volna a fejemben,de ez inkább az én gyengeségemnek vagy jóhiszeműségemnek volt köszönhető.Ha venni akarok valamit akkor fontos hogy előtte kicsit megismerjem az illetőt,mert abból ahogy beszél,viselkedik már elég sok mindent le lehet azért szűrni szerintem.A témánál maradva: én személy szerint egy nagy értékű gépnél azt tartom fontosnak hogy ha tényleg egy idegentől vesszük meg,akkor az oké hogy ne legyen új,mert azt most is fenntartom hogy 1,5M HUF-os AW-t az vegyen akinek 7 anyukája van,vagy aki nyert a lottón :DDD DE! legyen rá még legalább 2 hó gari.(igaz ezt eddig nem mondtam 1x sem,de így gondoltam) A 2 hónap alatt bármi gond van,meg lehet még oldani ingyen.AW-knél pl. akár az utolsó "szögig" ki lehet cseréltetni a cuccokat annyi idő alatt,ha okosan van előadva a történet ;) Az már más kérdés hogy amióta a Dell magánkézbe került,a honosítást szinte képtelenség megoldani,de állítólag a prémium kategóriáknál visszább vettek már az arcból.Februárban még elhajtottak engem is egy ebayen vásárolt géppel honosítás/számla nélkül,hiába vitatkoztam a supportossal hogy akkor az a szó hogy világ garancia mégis mit jelent szerinte???mostmár megint megcsinálják szó nélkül a nem magyarosított AW-ket is,szóval akár az ebay is lehet bizonságos vételi forrás ha a gari valóban él még.Az Asus gépek gariztatásáról semmi infóm sincs,ott nem tudom hogy mennek a dolgok :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák