Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adatfalo

    senior tag

    válasz Muerte #11208 üzenetére

    Mentségemre szóljon, hogy ez volt az első alkalom, hogy Furmarkot futtattam ezen a gépen, és volt bennem egy egészséges/egészségtelen 90fokos lélektani határ, ami után lekapcsoltam volna, de ezt az alatt az 5 perc alatt nem érte el. Egyébként 3DMark-ban és Valley-ban 73 fokos a GPU terhelve.
    Továbbra se tudok jobbat, mint tesztelem, a lehető legkülönbözőbb programokkal (ez nekem munka gép, főleg modellezésre, grafikára használom), de néha becsúszik 1-1 Overwatch, BF1 is. Ha ezután is tapasztalom a vga problémákat, akkor cserélem, nincs mese, de feleslegesen nem akarok csomó pénzt kidobni. Illetve már a gép eladásán is gondolkoztam, és sz*rt nem akarok rásózni senkire.

    www.adatfalodesign.hu

  • Pocok256

    veterán

    válasz Muerte #11208 üzenetére

    Miért is felejtsem el a furmarkot bőven van olyan program ami képes ugyanazt a teljesítményt kihozni pl nálam witcher 3 dishonored 2 ugyanúgy terheli a gépet mint a furmark prime95 kombó. Tetejében mikor megveszem a gépet nincs ráírva, hogy furmarkal nem használhatod ha nekem arra van kedvem hogy 3 év garis gépen 3 évig 0/24 ben furmark és prime95 öt futtatok és félévente küldöm vissza gariba akkor ez lesz, ha a gyártók képtelenek értelmes gépet tervezni és arra játszanak, hogy alapból selejtet adnak ki és ezt majd csak kevesen veszik észre, akkor szívjanak. Ha én asus gépem bizalom garis lenne az 100% hogy éjjel nappal furmark plus prime95 menne, ha kell, ha nem. Ez egy olyan dolog ha én írok egy kódot amiért mocskos sok pénzt elkérek és ráteszem, hogy prémium akkor nem fogok azzal jönni hogy hát az a kód nem arra van tervezve hogy használják meg hát igazából csak félig működik :DD Ne nevettess.. Ha építettnél egy házat majd tető helyett kapnál egy hungarocel lapot aztán mondanák, hogy jaj hát nem arra tervezték, hogy télen is használd nem lennél feb*szva ?

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák