Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz KillHates #101821 üzenetére

    Nincs mit nagyon szépíteni, azért van még két dolog amin reszelhetnének még a kígyósok:

    1; hangszóró. Közel sincs sajnos hangminőségben az MBA-hoz. Egy MBP-t el sem tudom képzelni hogy mennyivel szólhat jobban, mint egy MBA, pedig az MBA sem szól rosszul. Konkrétan itt vannak mély hangok szemben a Razerrel.

    2; billentyűzet. Bár mindkettő shallow kialakítású, de az MBA-n mégis jobb gépelni. És ezt nem a rózsaszín ködös, "még új ezért nem vesszük észre a hibákat" érzés mondatja velem, hanem a gyakorlati tapasztalat.

    Akku időt direkt nem vettem ide, mert két különböző proci architektúra dolgozik a két laptopban; de azért nem rossz, amikor este 11-kor lehajtom mondjuk 56%-on az MBA-t, majd másnap dél magasságában kinyitom és 1%-ot sem vesztett a töltöttségéből.

    Mondjuk itt volt egy 12 órás alvásidő, de ha azt leszámítom akkor egy töltéssel egy laza 14 óra kijön.

    OS oldalról is teljesen intuitív nekem a rendszer, billentyű kombinációkat kell még megjegyezgetni aztán annyi kb. Minden magától értetődő.

    Persze Windows vonalon a Razer még mindig TOP 3 bárki bármit mond, de a Mac-hez képest azért még vannak apróbb javítani való hiányosságai.

Új hozzászólás Aktív témák