Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Frozen #95029 üzenetére

    Mondjuk arra lennénk itt sokan kíváncsiak hogy meddig, milyen fogyasztáson, ezalatt milyen órajelen, esetleg mellé milyen feszen, hány fokon stb ami ügye látszik egy profi programban. Az hogy kitalálom nálad nem fut az XTU, ami ha futna minden pillanatát dokumentálná a terheléses folyamatnak ide elénk, hát kár érte. Én tényleg megnézném kíváncsiságból ezek a mobil procik hogyan működnek asztalihoz képest. Ezalatt érts bármit, semmi rosszindulat. :R
    Ha tudnám futtatni a procim alap órajelekkel ami all core 4.7Ghz akkor kb majdnem egy szinten lenne a tiéddel, összehasonlítva érdekes mód a tied nagyon picit fölötte van pontszámok alapján, ezért is lettem volna olyan kíváncsi ez látványban hogy van. Tudom van pár év különbség a két proci között na csak az egyik asztali a másik meg mobil.

    Ezt 4.5GHz mellett mértem és közel 140W fogyasztás mellett futott le. :K
    Jobban nem erőltettem a dolgokat, talán még 4.6 mellett lehetett volna, a 90 fokba nem akartam erőltetni a dolgokat akkor sem ha csak pillanatokig futna a 4.6 már oda menne jelen esetben a magas fogyasztás miatt, talán majd hidegebb időben megnézem magasabb órajellel. :D

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák