Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz motifator #91004 üzenetére

    Én ezt eleve nem értem főleg azok után amiken eddig átmentem......

    Rossz bios megy rá és nem lesz jó, írtam én is régen és aztán újat rá, mert nem tudtam használni. IGP miatt nem volt gáz, ha van akkor meg a mester akár le is tudja venni a kártyáról, meg mindent is. Nem válik be akkor mehet vissza a régi bios. Ha olyan a bios akkor ki is nyírhatja a kártyát egy helytelen próbálkozás miatt? Ezt eddig nem tudtam. :U
    A gtx mxm 1070-is rengetegszer volt megírva, igaz a TDP keret az talán mindig ugyanaz volt, mert tudni kell kategórián belül is számolni maxq vagy nem-e a kártya, mit bír a kártya többi része, de azok ugyanúgy javíthatóak, cserélhetőeknek kellene lenniük.....veszel egy hibásat és már lehet alkatrészt cserélni a donor segédlettel csak meg kell keresni a hibás részt gondolom mint laikus.
    A quadro p5200, az kapott több márkát is 150-160W bios félét és lett egy jó(150W).
    A rtx 5000 is....a 100W vbios fel sem jött rendesen csak a 60 és 80W stb.....ez a kártya most egyébként kómában van, KH mester megjavította az általam levakart, feltépett részeket, és bár nem tudtuk ott helyben kipróbálni, nálam feljön a kártya név szerint, de driver valami miatt nem megy fel rá. Szóval van vele valami bibi még. Ha lesz egyszer egy olyan laptop amibe kitalálták akkor folyt, köv addig meg hanyagolom a témát.....saját felelősségre csináltam vele mindent sokat tanulva, hát kellett nekem is ez a történet. Azért számomra jó olvasni hogy nem csak én szívok telhetetlenség szindrómában, vagyunk páran ezzel. :D

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák