Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz musicproo #87760 üzenetére

    Olyanokat is erdemes figyelembe venni, hogy peldaul hallgatsz-e rajta barmit?
    Lehetoleg olyat nezz ahol a hangszorok nem az aljan vannak.

    A billentyuzethez: szukseged van numerikus billentyuzetre? Nekem nincs, hanyok ha 15"-ba bezsufolt numerikus billentyuzetet latok. Ha nincs numerikus, elfernek a hangszorok oldalt.
    Billentyuzet vilagitas: hasznos dolog. Per key megoldasban olyanra szinezed oket amilyenre tetszik.

    Touchpad: a 15" szornyeken gyakran nem kozepre teszik. Szerintem az is esztetikailag ronda.
    Minnel nagyobb, annal jobb. Nem veletlenul van orias touchpad az almas gepeken.
    Sok gepnel befossak valahova - rendes gepnel a toucpad is mondjuk a space vonalatol az egyik billentyu vegeig tart. Szimmetria - szemnek jobban tetszik.

    USB-C toltes: ha hordozod, nem feltetlenul viszed magaddal a felteglat. USB-C toltes egy telefon toltojerol is segit.

    Fogod fixen hasznalni? Ha igen, akkor nem mindegy melyik oldalon van USB-C vagy Thunderbolt port. Ugyanis oda dugod majd a dokkolot. Lehet bohockodni a sok kabellel - 1 kabelt bedugni sokkal egyszerubb.

    Az sem mindegy (nalam), hogy hol vannak a portok. Nemegyik elmeroggyant gyarto a gep feletol az eleje fele rakja a portokat (hutessel indokoljak). Pont ahol utban vannak. Szerintem undorito. Lehetoleg minnel hatrebb legyenek a gep 2 oldalan. Hatra rakott portok sem feltetlenul jok - nehez elerni, nem latod, beletorod a kabelt ha a falig tolod, stb.

    Gep alja: ha akarod agyban hasznalni, akkor nem gamer gepet keresel. Ezek foleg alulrol szivnak be levegot, agyban, szonyegen, takaron nem lehet oket jatekra hasznalni. Oldalrol eleg keves sziv levegot. Sokan meg mindenfele allvanyt es egyeb praktikat (1-1 kkolas kupak a gep hatulja ala) is bevetnek a jobb legaramlas erdekeben. Kerdezd meg magadtol, be akarsz-e ebbe az oruletbe szallni.

    Ha csak a teljesitmeny erdekel, akkor vehetsz barmit.
    Minden mas esetben: konzol. COD es MW2019 van PS5-re. Olcsobb es jobb grafikat kapsz.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák