Új hozzászólás Aktív témák

  • Firehand

    tag

    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    nincs időhöz kötve
    2. A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Max. 7-(8)00.000
    3. Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    lesz irodai munkára is használva, illetve szeretnék játszani külső monitoron a jelenlegi játékokkal
    4. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Wow mostani új játékokat is kipróbálnám
    5. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? matt... magas fényerő
    6. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? hetente néhányszor lenne hordozva, de csak 2 munkahely között, közben nem használnám
    7. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    8. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? Ssd 500-1000
    9. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) 16-32 GB Ram, bővíthető ram/Ssd
    10. Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    csak új magyar billentyűzet

    Már vagy 1 éve olvaslak benneteket folyamatossan de igazából nem nagyon tudom eldönteni mi lenne jobb. Egy erősebb asztali gép plusz valami egyszerűbb laptop munkára.

    Vagy egy komoly laptop.

    Biztos hogy 5-6 évig ez a gép marad, mert nem hiszem hogy annyira elkap a kockulás, azt már 43 évesen azt hiszem kinőttem.... meg időm és lehet energiám sem lenne 2 kisgyerek mellett.

    Azt is tudom hogy a legionok nagyon ajánlottak, de ott sem tudom eldönteni érdemesebb e a Pro verziót venni, lehet nem használnám ki így sem a gépet.

    Szívem szerint a Legion 5ipro venném 12700-3070/32 gb verzióban, de aztán lebeszélem magam.
    Plusz ugye olvastam hogy már páran felvételek hogy idén már lehet érdemes megvárni a mit hoz a jövő, tényleg érdemes várni, ugye más szerint viszont csak minden drágább lesz....

    Lehet csak kiírtam magamból ezt a gépvásárlási vágyálmot.... bocsi...

    Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

Új hozzászólás Aktív témák