Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Mikulásbá #86270 üzenetére

    Ebbol nem sok reszlet derul ki - bar a 175W TGP legalabb benne van.

    Tegnap talaltam 1-2 tesztet az uj verzios L5 Pro gepekrol - nos nem lett jobb a hutesuk. [link]
    Mindenutt a hangra panaszkodnak. Marmint arra, hogy alapon kb nema, de mar a legkisebb YT video vagy egyeb streaming eseten is erosen felhangosodik. Az pedig nem arra utal, hogy a hutesben lenne annyi tartalek ami majd neman elviszi az altalanos hasznalat alatt.

    Nekem maniam a nema gep - szoval emiatt kiesnek ezek. Valoszinuleg maradok a Razer-en amig nem talalok hasonloan nema es minosegi gepet ami nem Mac. Nehez lesz.

    3 honap mulva 2 eves lesz - bar igazabol az akku cseret kiveve nem volt vele gond. Lehet kibirna meg 2 evet. A MBP mar 7 eves - hurcolosnak az van bedobva a kocsiba. Ha gyorsan kellene segiteni amikor uton vagyok, akkor nincs jobb az azonnal indulo Mac-nel.

    Nekem nem igazan kell a power - max ha jatszok, az meg heti 1-2 ora mostanaban, es ugy nez ki jovo ev kozepeig nem sok idom lesz - igy csak a minoseg es nemasag amire szuksegem van. Mac az idiota virtualizaciojaval kiesik.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák