Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz Phix #82413 üzenetére

    "Tehát a végső kérdés, hogy Ti ezt a bizonyos jövőállóságot hogyan "áraznátok be"?"

    Én semennyire. Lapos szempontból ennek a jövőtállóságnak nincs értelme, ugyanis sem a procit, sem a gpu-t nem tudod cserélgetni, ergo nem fogod tudni kihasználni se a ddr5 se a pcie 5 jövőbeli fejlesztéseit, mert a jelenlegi cuccok limitálni fognak.

    #82421laposonly11: te tényleg azért vagy itt, hogy beleköss abba, hogy a céges billentyűzetem időnként kihagy egy-egy betűt és ha sietek és nincs időm átolvasni és javítani, akkor úgy marad (engem is idegesít, de mindig van fontosabb, mint az IT-ra menni új bill-ért)? Vagy segíteni a kevésbé tájékozott fórumtársainknak, esetleg részletesen beszámolni saját tapasztalaidról a gépeket illetően?
    A vas az itt bizony azt jelenti, amire értettem, mikor pasztázásról beszélünk. Itt vagyunk, nem egy random pc boltban, ahol legtöbb esetben azt se tudják, merre vannak arccal előre, te velem ellentétben meglehetősen friss hús vagy itt, olvass vissza nyugodtan.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák