Új hozzászólás Aktív témák

  • Imre9211

    tag

    válasz Ubul86 #80447 üzenetére

    [link] <-----------3:53nál pedig a végén megjelenik az energiagazdálkodási menübe az opció.

    Én is csak pislogtam anno nagyokat de működik.(Win11 Home 21H2) Stabil 80 fok körüli értékek maradtak masszív fél napos gamingek mellett. De ez csak úgy idén április-májusig kb.
    Így a kánikulában ahol nincs klíma, mint pl nálam, most ez is kevés, mert +10fok így is sajnos.

    Úgyhogy marad az újrapasztázás illetve a jobb szellőzés kialakítása. Sajnos ahogy írták tényleg el van cseszve ezeknek a TUF gaming laptopoknak a hűtése, és ez a Ryzen 7 4800H is elég forrófejű(gaming nélkül mondjuk nincs gond sehol, de ez gaming laptop azért kínos ez ugye).

    Ezen a Ryzen kontrolleren is gondolkodok még alulfeszelés tekintetében, de ennek alaposabban utána kell járnom. Laptop hűtőkkel is bajba vagyok még mert nem mindenkinél válik be. Ennek a gyári hibás TUF-nak(mert az a hűtés miatt)lehet olaj a tűzre mert a távozó forró levegőt csak visszatolná.

    Mindenesetre köszönöm szépen az eddigi segítségeket, tippeket, jelentkezem amint sikerült valami hogy ezzel is segítsünk azoknak akik hasonló módon megszívták ezzel a kemencével.

    Roxalorox

Új hozzászólás Aktív témák