Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Aljasvip #80097 üzenetére

    Úgy van és lehet lesz is, mert megfigyeltem pár dolgot. Az egészen más nem laptop vga és ebben a környezetben marha olcsó megoldás, ami nekem megérheti mivel ráadásul nem gép függő upgrade. A nem cpu orientált alkalmazásoknál még tudnék szakítani.

    Fent nem magamról beszéltem. Belőlem csak egy van itt és nem kívánom hogy más teljesen lemásoljon. :N
    Most el vagyok utazva, úgy cappak mindent otthon hagytam. Összeraktam a régi gépemet és most azzal nyomom mert az is bőven elég...lásd i7-4810mq, quadro p5200, ddr3 ram.......szóval teljesen hiteles vagyok abban amit mondok. Az hogy nekem ez hobbi és emellett szeretek építkezni egyedi módon az hogy nem jött le eddig? ;]

    Mindössze 1 kedvenc alkalmazás,játékot vagyok kénytelen mellőzni emellett a konfig mellett amíg haza nem megyek az is inkább driver miatt. A két gépben 100%-ban ugyanaz a másolt rendszer SSD.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák